Степанов озвучив розмір штрафів для людей без масок

Степанов озвучив розмір штрафів для людей без масок
Читать на русском

Степанов додав, що законопроект передадуть до Верховної Ради для прийняття

Кабінет міністрів України встановив суму штрафів за відсутність захисної маски у публічних місцях у розмірі 170-255 гривень для громадян та 3400-5100 гривень для власників закладів, у яких порушують правила карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова на брифінгу.

"Вчора на засіданні уряду був схвалений законопроєкт, який буде передано до Верховної Ради, щодо внесення змін у Кодекс про адміністративні правопорушення. Він регламентує встановлення відповідних штрафів за неносіння масок. Передбачаються штрафи як для фізичних осіб, так і для юридичних осіб. Для фізичних осіб передбачено штрафи від 170-ти до 255 гривень. Для власників закладів харчування, спортивних закладів або магазинів – якщо вони не дотримуються встановлених карантинних вимог і не слідкують за дотриманням маскового режиму у відповідних приміщеннях – штраф буде складати від 3 400 гривень до 5 100 гривень", - сказав він.

Степанов додав, що законопроект передадуть до Верховної Ради для прийняття.

"Цей законопроєкт буде передано до Верховної Ради. Сподіваємося, що наші народні депутати його підтримають. І він буде прийнятий - і стане відповідно законом. Усі ці дії робляться заради здоров’я і життя наших громадян", - уточнив міністр охорони здоров’я.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні станом на ранок четверга, 2 липня, зафіксовано 889 нових випадків коронавірусу.

Новини партнерів

Зеленський зареєстрував у Раді постанову про звільнення Смолія
В частині Києва вимкнуть водопостачання: адреси і дати