Степанов озвучив правила для громадян, які в'їжджають в Україну

Степанов озвучив правила для громадян, які в'їжджають в Україну
Читать на русском

Степанов додав, що прибулі в Україну громадяни проходять обсервацію в спеціально визначених місцях, які є у всіх регіонах

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що всі люди, які приїжджають в Україну, зобов'язані пройти обсервацію або самоізоляцію, використовуючи додаток "Дій вдома". Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Степанова під час брифінгу.

"Людина, яка приїжджає в країну, повинен пройти самоізоляцію, встановивши додаток "Дій вдома". Це обов'язкове правило при проходженні самоізоляції. Якщо немає такої можливості - встановити такий додаток - або немає можливості проходити самоізоляцію, тоді передбачено проходження обсервації", - сказав він.

Степанов додав, що прибулі в Україну громадяни проходять обсервацію в спеціально визначених місцях, які є у всіх регіонах.

Також глава МОЗ підкреслив, що під час проходження самоізоляції людина повинна максимально скоротити спілкування з іншими людьми.

Як повідомляв APnews раніше, в саду "Калинка", який знаходиться в місті Бровари Київської області, підтвердили коронавірус у дев'яти дітей і трьох дорослих.

Новини партнерів

Поїхали і мовчать два тижні: пенсіонерка, якій запропонували продати собаку, розповіла, чи допоміг їй "слуга народу"
У Києві новий ТРЦ-монстр незаконно "поглинає" дорогу: під час зйомки охоронець накинувся на журналіста