Степанов назвав «елементом війни» справу НАБУ про покупку вакцин

Степанов назвав «елементом війни» справу НАБУ про покупку вакцин
Читать на русском

Наразі НАБУ не підтвердило, і не спростувало інформацію про те, чи є Максим Степанов фігурантом їх розслідування.

Глава МОЗ Максим Степанов назвав елементом війни розслідування НАБУ про закупку антиковідних вакцин. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я.

«Сьогодні вранці Міністерство охорони здоров'я отримало нарешті від Національного антикорупційного бюро вимогу про надання інформації про всі переговори з виробниками вакцин проти COVID-19. Я відразу ж дав всі доручення з підготовки всіх необхідних документів. Для їх підготовки визначені 3 дні, але я думаю, що протягом доби всі ці документи будуть передані до НАБУ», - сказав глава МОЗ.

На думку Степанова, розслідування НАБУ є «одним з інструментів інформаційної війни", яка цілеспрямовано ведеться проти команди МОЗ.

Що цьому передувало?

3 лютого НАБУ розпочало досудове розслідування можливих зловживань МОЗ під час закупівлі китайської вакцини компанії Sinovac Biotech за допомогою приватної фірми посередника. На цей час прес-служба бюро не підтвердила, і не спростувала інформацію про те, чи є Максим Степанов фігурантом згаданого розслідування.

Раніше APnews повідомляв, Україна втрачає довіру виробників вакцин, - Степанов.

Новини партнерів

"Рівень жіночого гуртожитку ПТУ": спікер ТКГ Арестович потрапив в сексистський скандал з Геращенко
Спікер ТКГ Арестович заявив, що українські військові постійно плачуть і скаржаться