Стефанішина про рішення КС: Всередині України є сили, зацікавлені у скасуванні безвізу з ЄС

Стефанішина про рішення КС: Всередині України є сили, зацікавлені у скасуванні безвізу з ЄС
Читать на русском

Віце-прем'єр із євроінтеграції запевнила, що Україна не втратить безвіз з Європою.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина запевнила, що Україну не позбавлять безвізу з Європою.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Стефанішиної щодо рішення Конституційного суду та його ймовірного впливу на безвізовий режим, взаємини з ЄС і НАТО у Facebook.

Стефанішина наполягає, що в Україні є сили, зацікавлені у скасуванні безвізу.

"Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться!" – наголосила вона.

За словами Стефанішиної, обставини, в яких приймалися нещодавні рішення Конституційного суду викликають питання та обурення – це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеціанською комісією, має бути доведена до логічного завершення.

Зазначається, що у четвер, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО для вирішення відповідних питань.

Також глава держави наголосив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Водночас, за словами Стефанішиної, зі свого боку Кабмін також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України", - зазначила Ольга Стефанішина.

Як повідомляв APnews, посол при ЄС лякає українців через скандальне рішення КСУ.

Новини партнерів

В Одесі активістка Femen з вішалками в руках роздяглася перед генконсульством Польщі. Фото 18+
Першими з провідних чемпіонатів: у Франції зупинили розіграш Кубка через Covid-19