Стефанчук вимагав від МВС штрафувати нардепів за відсутність масок в Раді

Стефанчук вимагав від МВС штрафувати нардепів за відсутність масок в Раді
Читать на русском

Половина нардепів у сесійній залі нехтує засобами захисту.

Перший заступник спікера Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до МВС з вимогою штрафувати нардепів, які перебувають в сесійній залі без масок. Про це повідомляє APnews.

Епізод стався під час Години запитань до уряду - саме тоді Стефанчук звернувся із заявою. Він зазначив, що близько половини народних депутатів ігнорують вимогу перебувати в масках.

"Я в двадцятий раз хочу звернутися до МВС. Шановні колеги, давайте все-таки знайдемо можливість застосувати відповідальність, рівну для всіх, в тому числі і для народних депутатів", - заявив Стефанчук.

Він зазначив, що поліцейським потрібно знайти спосіб штрафувати порушників з числа нардепів. За словами першого віце-спікера, "це підвищить рівень свідомості" нардепів, а також допоможе їм сильніше переживати за спільну справу в країні. Чи обов'язково для цього штрафувати нардепів - Стефанчук не уточнив.

Раніше ми повідомляли, що нардепи знову не зібрали необхідну кількість підписів під проектом постанови за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. На цей раз свої підписи під документом залишили 120 чоловік з 150 необхідних.

Новини партнерів

У Києві посилять карантин на Великдень, - Кличко
У Раді зібрали 120 підписів за відставку Степанова з поста голови МОЗ