Стефанчук повідомив, коли Верховна Рада планує обрати першого віце-спікера

Стефанчук повідомив, коли Верховна Рада планує обрати першого віце-спікера
Читать на русском

На думку Стефанчук, дане питання може зайняти у парламента годину-півтори часу.

У вівторок, 19 жовтня, Верховна Рада розгляне питання про обрання першого віцеспікера.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, яку він зробив під час брифінгу.

За його словами, свою роботу ВР почне саме з розгляду даного питання. На нього, на думку Стефанчука, витратять близько години-півтори часу.

"У вівторок ми почнемо відразу з продовження цього питання. Думаю, він займе годину-півтори й після цього ми можемо отримати першого віцеспікера", - сказав Стефанчук.

Крім того, він зазначив, що один з перших законопроектів, який хочуть розглянути нардепи наступного тижня - це про приведення статусу НАБУ у відповідність до вимог Конституції. Також обговорюватимуть питання, пов'язані з макрофінансовими зобов'язаннями та з Національним банком.

"Перші питання, які ми хочемо розглянути на наступному тижні - це так званий закон про НАБУ, щоб привести його у відповідність з Конституцією України, це питання, які пов'язані з нашими макрофінансовими зобов'язаннями, це питання з Національним банком, це питання ресурсного законопроекту № 5600 і це цілий ряд інших законів, але вони повинні йти іншими, а не основними", - розповів Стефанчук.

Раніше APnews повідомляв, на посаду першого віцеспікера Верховної Ради претендують Олександр Корнієнко із "Слуги народу" і Софія Федина з "Європейської солідарності".

Новини партнерів

В Україні на вокзалах з'являться лабораторії для експрес-тестування на COVID-19 – Укрзалізниця
У 7 областях України оголошено надзвичайну пожежну небезпеку