"Ставили на коліна і били": мешканець Мінська на відео показав, що роблять із затриманими активістами

"Ставили на коліна і били": мешканець Мінська на відео показав, що роблять із затриманими активістами
Читать на русском

Олександр Тамкович показав, як у Жовтневому відділенні міліції Мінська затриманих б'ють кийками, поставивши їх на коліна на подвір'ї РУВС

Протягом трьох днів протестів в Білорусі силовики схопили тисячі активістів, які знаходяться у відділеннях міліції. Демонстранти розповіли, що з затриманими поводяться жорстоко, і показали, як це було. Про це повідомляє APnews з посиланням на TUT.BY.

Олександр Тамкович показав, як у Жовтневому відділенні міліції Мінська затриманих б'ють кийками, поставивши їх на коліна на подвір'ї РУВС. Силовиків зняли на відео з будинку навпроти.

"Ми з товаришем стояли на балконі, з якого проглядається територія РУВС. У якийсь момент ми побачили, як міліціонери виводили людей, у яких руки були закріплені ззаду, ставили на коліна, били. Я помчав додому, зателефонував до міліції, зв'язався зі штабом Бабарика", - поділився він.

Раніше з цього ж РУВС було ще одне відео, де затримані лежали штабелями у дворі. Жінки, які коментували за кадром, відзначали, що з людьми поводяться, як з худобою. Затримані лежали обличчям в асфальт, їх періодично били.

Як повідомляв APnews раніше, у Білорусі людей, яких затримали під час протестів в Мінську, тримають у тісних камерах, де знаходяться десятки людей одночасно.

Раді пропонують почати в Україні повну заміну паспортів-книжечок на ID-карти
Вчені з'ясували, яка маска найкраще захищає від COVID-19

Новини партнерів