Станцювали під "Воровайки": в університеті МВС почали розслідування через скандальне відео з курсантками

Станцювали під "Воровайки": в університеті МВС почали розслідування через скандальне відео з курсантками
Читать на русском

На відео 5 дівчат, ймовірно, в казармі танцюють під пісню “Наколочки”, а саме під уривок: “Я хорошая такая маменькина деточка, просто вся в татуировках милая студенточка. Наколочки-наколочки, гоп татуировочки”.

У Харківському національному університеті МВС проведуть розслідування через п'ятьох курсанток, які в казармі знімали ТікТок під пісню Воровайки — "Наколочки".

Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційну заяву вишу.

“У соціальних мережах з’явилося відео, на якому дівчата у формі курсантів, ймовірно поліцейського вишу, танцюють під музичне супроводження російського шансону. Із зазначеного факту призначено службове розслідування”, - повідомили в університеті внутрішніх справ.

Мова йде про відео, яке декілька днів гуляє по мережі. На ньому 5 дівчат, ймовірно, в казармі танцюють під пісню “Наколочки”, а саме під уривок: “Я хорошая такая маменькина деточка, просто вся в татуировках милая студенточка. Наколочки-наколочки, гоп татуировочки”.

Нагадаємо, гурт “Воровайки” - російський гурт, який виконує шансон. Його учасницям з грудня 2019 року заборонено в’їзд до України. У їх репертуарі - досить скандальні пісні, одна з яких має слова: “Курица - не птица, хохлы - не заграница. Крым теперь ночами Порошенко снится”, а также “Смелости нам хватит, хватит интересу, если будет надо - заберем Одессу”.

Раніше APnews писав, що школярки з Чернігівщини станцювали "тверк" біля пам’ятнику загиблим в АТО.

Новини партнерів

Чи закінчиться світовий "апокаліпсис" у 2021 році - прогнози астролога
П'ять українських міністрів проведуть онлайн-баттл з приготування борщу