Стало відомо, як українцям потрапити додому після закриття кордонів 17 березня

Стало відомо, як українцям потрапити додому після закриття кордонів 17 березня
Читать на русском

Після того, як Україна закриє кордони 17 березня, українці та, навіть, іноземці все одно зможуть потрапити до країни.

Українці та громадяни інших країн зможуть потрапити в Україну навіть після закриття кордонів у зв'язку з карантином через коронавірус. Про це повідомив перший заступник голови Державної прикордонної служби України Володимир Никифоренко на брифінгу в понеділок.

Никифоренко нагадав, що починаючи з 00:01 17 березня припиняються пропускні операції в пунктах пропуску для авіаційного, повітряного, залізничного та автомобільного (для автобусів) повідомлення. Але, це не стосується особистих авто громадян України.

"Ті громадяни, які йдуть в пішому порядку, з урахуванням того, що пішохідні переходи у нас зараз закриті, ми організували взаємодію з місцевими органами влади, і місцеві органи влади виділяють автотранспорт: автобуси, якими, зокрема, на західному кордоні цієї ночі ця проблема була вирішена. І надалі ми будемо таким же чином комунікувати з місцевими органами влади для того, щоб це питання вирішувалося ", - сказав він.

З приводу запобіжних заходів через небезпеку поширення коронавіруса в Україні - Никифоренко передбачає, що всі українці з підозрою на коронавірус добровільно самоізолюються на 14 днів після прибуття.

"Всіх громадян України ми запрошуємо повернутися додому і підкреслюємо особисту відповідальність: якщо хтось або був у відповідних регіонах, або відчуває, що є певні ризики, то рекомендуємо самоізолюватись після прибуття в Україну", - підкреслив він.

Заступник голови Держприкордонслужби зазначив, що прикордонники готові в будь-який час доби пропустити українців через діючі пункти пропуску. У той же час, всіх іноземців будуть випускати за межі України в установленому порядку.

Як раніше повідомляв APnews, через спалах коронавируса в Україні можуть ввести надзвичайний стан.

До цього стало відомо, що екс-нардеп Купрій разом з українцями застряг в Єгипті.

Вдень 16 березня Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за умисне зараження Covid-19

Новини партнерів

КМДА рекомендує утриматись від пересування між містами
Коронавірус: Раді пропонують ввести кримінальну відповідальність за умисне зараження Covid-19