Стало відомо, як повернути залізничні квитки на скасовані через карантин поїзди

Стало відомо, як повернути залізничні квитки на скасовані через карантин поїзди
Читать на русском

Глава Мінінфраструктури України пояснив, що робити українцям, які планували поїздки по Україні на період карантину через коронавірус.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій пообіцяв, що всім українцям повернуть залізничним квитки, які вони купували на поїзди, які відмінилися через коронавірус. Про це він написав у своєму telegram-каналі.

Всі бажаючі українці зможуть повернути гроші за квитки, які були скасовані через введення карантину, протягом одного місяця від дати передбачуваного відправлення поїзда.

На 17 березня, Укрзалізниця з 11 березня вже повернула українцям вартість 400 тисяч квитків на поїзди, скасовані через карантин.

"Повернути свої гроші можна протягом одного місяця від дати передбачуваного відправлення поїзда. Якщо у вас були квитки, скажімо, на 21 березня, можете звертатися за поверненням коштів до 21 квітня", - пояснив міністр.

Криклій закликав українців зберігати спокій і пообіцяв, що гроші за квитки повернуть усім бажаючим, тому не варто влаштовувати великі уочередя на Ж / Д вокзалі і біля інших кас.

Стало відомо, як повернути залізничні квитки на скасовані через карантин поїзди

Як раніше повідомляв APnews, понад 100 українців чекають евакуації на Шрі-Ланці.

До цього МОЗ звернулося до українських підприємців через небезпеку коронавируса

Новини партнерів

МЗС підрахував, скільки українців хочуть повернутися в карантинну України
МЗС: обмежень для чартерів, які заберуть українців, між Єгиптом та Україною немає