Стало відомо, у якому стані знаходяться перші хворі у Миколаївській області

Стало відомо, у якому стані знаходяться перші хворі у Миколаївській області
Читать на русском

На коронавірус захворіли дві жінки з однієї сім'ї.

У Миколаївській області сьогодні, 11 квітня, зафіксували перші два випадки захворювання коронавірусом COVID-19. Хворими виявилися мати і дочка - жителі села Воронівка, яке знаходиться під Вознесенськом. Про це повідомляє APnews з посиланням на Миколаївську ОДА.

Стало відомо, що обидві хворі жінки працювали в Польщі і коли була оголошена пандемія - повернулися додому.

"Хворі жінки з однієї сім'ї. Ситуація ускладнилася тим, що вони звернулися до медичної установи не відразу - вони себе погано відчули ще 6 квітня, а в лікарню звернулися лише 9 числа," - додали в ОДА.

Повідомили також, що сьогодні вночі на спецавтомобілі швидкої допомоги жінок привезли в миколаївську «інфекційку», де вони в даний момент отримують все необхідне лікування.

Їх стан розцінюється між середньою і важкою ступенями тяжкості.

Варто зазначити, що в зв'язку з виявленням перших випадків коронавірусу, в Миколаївській області оголосили надзвичайну ситуацію. У село Воронівка, де зафіксовані перші хворі, буде обмежений в'їзд і виїзд. Також там буде проведена дезінфекція.

Як повідомляв APnews раніше, коронавірусом у Миколаївській області захворіли двоє людей, таким чином в Україні не залишилося областей без COVID-19.

Новини партнерів

З України хотіли вивезти захисні маски на понад півмільйона гривень - СБУ
На кордоні з Угорщиною черги автобусів з українцями - ДПСУ