Стало відомо, коли в Україні запрацює Єдиний державний реєстр

Стало відомо, коли в Україні запрацює Єдиний державний реєстр
Читать на русском

Законодавча база для впровадження держреєстру в Україні вже створена.

Заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Онищук анонсувала запуск Єдиного державного реєстру вже в цьому році. Про це повідомили в прес-службі Мін'юсту.

За словами Оніщук, на даний момент фахівці впроваджують програмне забезпечення.

"Зараз ми знаходимося на етапі впровадження нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, який ми плануємо ввести в експлуатацію в тестовому режимі на початку травня цього року. В оновленому програмному забезпеченні ЄДР значно покращено якість і структурованість даних, в тому числі що стосуються кінцевих бенефіціарів власників", - йдеться в повідомленні.

При цьому вона вказала, що законодавча база для впровадження держреєстру в Україні вже створена. Крім того, повідомляється, що реєстр буде повністю відкритим і доступним. При цьому повністю він буде оновлюватися кожні п'ять днів.

"На сьогодні в рамках робочої групи "До 100% вірно" вже розроблені проекти Концепції впровадженням механізму перевірки достовірності інформації про кінцевих БВ, які містяться в ЄДР, і План заходів щодо її реалізації", - підсумували в Мін'юсті.

Новини партнерів

Уряд проведе масштабний аудит використання грошей Пенсійним фондом
Глава РНБО розповів, хто зможе увійти до складу патрулів на Донбасі і у кого буде зброя