Стало відомо, коли українцям почнуть виплачувати підвищені пенсії

Стало відомо, коли українцям почнуть виплачувати підвищені пенсії
Читать на русском

Розмір пенсій підвищили 8️, 36 млн чоловік.

З 4 травня Пенсійний фонд почне виплачувати проіндексовані пенсії. Розмір пенсій підвищать 8,36 млн осіб, а середній розмір підвищення - 259, 41 гривень.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Пенсійного фонду в Facebook.

"На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 № 251" Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремих категорій населення у 2020 році "Пенсійним фондом України проведена індексація пенсій з 1 травня", - зазначили у ПФУ.

У повідомленні йдеться, що пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта зростання середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій в розмірі 1,11. Розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 гривень.

Зазначається, що розмір пенсійних виплат у одержувачів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", які отримали необхідний страховий стаж (35 років чоловіки і 30 років жінки), не може бути нижче 2100 гривень.

"Перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень) 9, 9 млн пенсіонерів. Розмір пенсій підвищили 8️, 36 млн чоловік. Середній розмір підвищення - 259,41 гривень", - наголосили в ПФУ.

Також у Фонді додали, що виплати будуть здійснюватися з 4 травня 2020 року на встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через "Укрпошту".

Як повідомляв APnews, Мінсоцполітики роз’яснило, хто отримає "карантинну" 1000 гривень.

Новини партнерів

Рятувальники продовжують гасити вогнища в Чорнобильській зоні і Житомирській області
В Україні змінили правила подання документів для абітурієнтів через карантин