Стало відомо, коли будуть вакцинувати українців, які записалися на COVID-щеплення у "Дії"

Стало відомо, коли будуть вакцинувати українців, які записалися на COVID-щеплення у "Дії"
Читать на русском

Зокрема, "днями вакцинації" для таких українців можуть стати вихідні.

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов запропонував, щоб українці, які стали у чергу на вакцинацію у "Дії", робили щеплення в окремі дні. Відповідну пропозицію підтримав президент Володимир Зеленський.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зазначається, що під час селекторної наради із Зеленським поставало питання вакцинації громадян, які записалися на щеплення через додаток "Дія".

Водночас, президент підтримав пропозицію міністра охорони здоров'я щодо впровадження окремих днів, а саме - вихідних, для вакцинації цих осіб. На сьогодні їх кількість становить 532 000.

Також поставало питання введення електронних лікарняних з 1 червня 2021 року в пілотному форматі. Вони будуть діяти у 200 лікарнях України. При цьому, у повному обсязі вони запрацюють з 1 вересня.

Також в ОП зазначають, що наразі ведеться робота з імплементації "ковідних паспортів". На сьогодні Україна чекає на зразки документів з Європи, щоб узгодити з ними власні документи.

Як повідомляв APnews, у ВООЗ заявили, що COVID-захворюваність у світі вийшла на плато, а "нерівна вакцинація" сприяє поширенню вірусу.

Новини партнерів

Жителів багатомільйонного Нью-Йорка будуть вакцинувати від COVID-19 у метро
Генпрокурор Венедіктова підписала підозри "у держзраді" двом народним депутатам