Стало відомо, кого Шмигаль запропонував в якості кандидата на пост глави Міненерго

Стало відомо, кого Шмигаль запропонував в якості кандидата на пост глави Міненерго
Читать на русском

Кандидатуру Ольги Буславец підтримали члени профільного комітету

Колишнього генерального директора директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ольгу Буславець висунули в якості кандидата на пост міністра енергетики та захисту навколишнього середовища. Відповідний проект постанови зареєстрований у Верховній Раді в неділю, 29 березня.

Буславець була не єдиною кандидатурою на пост глави Міненерго. Крім неї розглядалися колишній глава НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина та колишній міністр енергетики Іван Плачков. У свою чергу члени комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг написали прем'єр-міністрові Денису Шмигалю лист, в якому підтримали кандидатуру Буславец.

Згідно з Конституцією України, кандидатури на посади міністрів вносяться прем'єром за пропозицією фракції Слуга народу, яка має права коаліції.
Позачергове засідання парламенту відбудеться в понеділок, 30 березня, о 14:00.

Стало відомо, кого Шмигаль запропонував в якості кандидата на пост глави Міненерго

Варто зазначити, що Ольга Буславець раніше займала пост члена наглядової ради "Укргідроенерго". Вона одружена з бізнесменом Олександром Буславцем. Подружжя разом задекларували за минулий рік понад 2,5 мільйона гривень доходу. Вона володіє квартирою в Києві та двома будинками в Житомирській області. Крім того, у неї є заощадження в розмірі 1 мільйона гривень, 140 000 доларів і 10 000 євро.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр Денис Шмигаль прийняв рішення про звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я та Ігоря Уманського з поста глави Міністерства фінансів. При цьому пропонується призначити главою МОЗ Максима Степанова, а главою Мінфіну Сергія Марченка

Новини партнерів

Рада збереться для розгляду скандальних поправок до держбюджету
У Нью-Йорку кожні 17 хвилин від коронавірусу помирає людина