Стало відомо, чим займався Борис Патон перед смертю, та хто продовжить його роботу

Стало відомо, чим займався Борис Патон перед смертю, та хто продовжить його роботу
Ексклюзив
Читать на русском

В Інституті запевнили, що співробітники продовжать роботу Бориса Патона

Роботу легенди української науки Бориса Патона продовжать співробітники Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України. Про це розповів заступник директора Інституту, академік Ігор Кривцун у відповідь на запитання журналіста APnews.

За його словами, Патон активно розвивав дослідження у сфері зварювання живих тканин.

"Наш інститут активно включився в дослідження та було створено нове обладнання для зварювання та термічної обробки живих тканин. Сьогодні в Україні за допомогою нашого обладнання виконується в рік понад 20 000 операцій, в ході яких збільшилася виживаність, терміни відновлення та крововтрата", - розповів Кривцун.

Крім того, він вказав, що Борис Патон був стурбований станом залізничних колій в Україні й активно шукав можливість створити дешеве виробництво якісного залізничного полотна.

"Останнім часом його цікавили електрошлакові технології та їх використання у виробництві колій. Стан залізничних колій в Україні плачевний та вони вимагають заміни, а для цього треба мати якісні вітчизняні колії. Купувати закордонні дорого. Він до останніх днів займався створенням виробництва колій", - підсумував академік.

Читайте також:
5 винаходів українського генія зварювання Бориса Патона, які змінили світ

Як раніше повідомляв APnews, прощання з легендарним українським вченим Борисом Патоном відбудеться 22 серпня.

Новини партнерів

Мін’юст продав сертифікатів у VIP-камери СІЗО на 33 608 гривень
"Севілья" - "Інтер": де дивитися онлайн фінал Ліги Європи