«За радянським принципом». Стало відомо, чому РФ ввела нові санкції проти «Слуг народу»

«За радянським принципом». Стало відомо, чому РФ ввела нові санкції проти «Слуг народу»
Читать на русском

Росія використовувала так званий "радянський принцип", не аналізувавши при цьому діяльність депутатів.

Росія ввела санкції проти "слуг народу", які проголосували за Постанову про засудження агресії РФ проти України (№3068). Про це повідомив народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в Telegram, передає APnews.

За його словами, ті депутати, які голосували "ЗА" постанову, потрапили під санкції.

"30 квітня 2020 року ВРУ голосувала проект Постанови про засудження агресії РФ проти України № 3068. Після проведеного аналізу стає зрозуміло, що ті, хто голосували ЗА Постанову, були включені в так званий список санкцій. Ті, хто не голосував або в цей момент їх картки не були в системі, не були на робочому місці, не включені в список", - пояснив він.

Качура заявив, що Росія використовувала так званий "радянський принцип", не аналізувавши при цьому діяльність депутатів.

"Тобто російські чиновники діяли за радянським принципом, формально: включили всіх тих, хто голосував за постанову. Конспірологічні історії про те, що вони глибоко аналізували діяльність кожного народного депутата, не підтвердилася", - додав нардеп.

Як повідомляв APnews раніше, Разумков, Стефанчук і деякі "слуги народу" потрапили до списку санкцій РФ. Загалом санкційний перелік налічує 849 осіб.

Новини партнерів

Коронавірус в Раді "скосив" вже понад 300 осіб - Разумков
Помер знаменитий письменник шпигунських романів Джон Ле Карре