США збираються евакуювати з Ухані близько 240 американців

США збираються евакуювати з Ухані близько 240 американців
Читать на русском

Всі пасажири будуть піддаватися перевіркам Центрів по контролю і профілактиці захворювань США, спостереженню за станом здоров'я і моніторингу.

Близько 240 американців будуть евакуйовані з ураженого смертельним коронавірусом китайського міста Ухань в середу. Про це з посиланням на інформацію Держдепартаменту США повідомляє CNN.

За повідомленням представника Держдепартаменту США, рейс з Каліфорнії, зафрахтований Держдепартаментом, повинен вилетіти з міжнародного аеропорту Ухань-Тяньхе в середу вранці за місцевим часом. Він зупиниться для дозаправлення в міжнародному аеропорту Тед Стівенс в Анкориджі, Аляска, до прибуття в Онтаріо, штат Каліфорнія.

Очікується, що близько 240 американців прибудуть в Анкоридж, заявив представник департаменту охорони здоров'я та соціальних служб Аляски Клінтон Беннетт. Очікується, що на борту літака буде близько трьох дюжин американських дипломатів і їхніх сімей, сказав раніше американський чиновник, знайомий з ситуацією.

Пріоритет також був відданий громадянам США, які "піддаються найбільшому ризику зараження коронавірусом", якщо вони залишаться у місті, сказав представник Держдепартаменту. В Ухані проживає близько 1000 американців.

Нагадаємо, перші випадки зараження новим коронавірусом були в місті Ухань, китайській провінції Хубей. Станом на 28 січня зараження коронавірусом 2019 nCoV в Китаї виявлено більш ніж у 4000 осіб, а кількість померлих перевищило 100 осіб. Пекін обмежив транспортне сполучення з низкою міст, фактично помістивши під карантин понад 56 млн осіб в 18 містах Хубей.

Випадки захворювання підтверджені у Гонконзі, Макао, на Тайвані, а також в Австралії, В’єтнамі, Канаді, Малайзії, Непалі, Сінгапурі, США, Таїланді, Франції, Південної Кореї і Японії.

За даними МОЗ, в Україні випадків зараження на китайський коронавірус не зафіксовано.

Новини партнерів

Євросоюз схвалив розширення санкцій проти РФ
Шанхайські вчені розробляють вакцину від нового коронавірусу