США заявили, що іранські ракетні війська знаходяться у підвищеній бойовій готовності

США заявили, що іранські ракетні війська знаходяться у підвищеній бойовій готовності
Читать на русском

В США уважно спостерігають за ситуацією з ракетними військами в Ірані

Офіційний представник Сполучених Штатів Америки заявив, що в Ірані привели у підвищену бойову готовність ракетні війська, повідомляє Reuters.

Він підкреслив, що поки нема точної інформації про те, для захисту чи нападу було виконано посилення бойової готовності іранських ракетних військ.

За словами офіційного представника, в США уважно спостерігають за ситуацією.

Крім того, американські військові спрямували всі сили на захист баз в Іраку, де розміщені війська коаліції по боротьбі з "Ісламською державою", повідомляє Голос Америки.

"В результаті ми повністю присвячуємо себе захисту іракських баз, де розміщуються війська коаліції. Це обмежує наші можливості по проведенню навчання партнерів і підтримки їх операцій проти "Ісламської держави", і тому ми припинили цю роботу", - йдеться в прес-релізі CJTF-OIR.

Раніше повідомлялось, що міністр закордонних справ Ірану Джавад Зариф заявив, що операція Збройних сил Сполучених Штатів Америки, під час якої були завдані ракетні удари по аеропорту Багдада і був вбитий генерал-майор Корупса вартових ісламської революції Касем Сулеймані, є "актом міжнародного тероризму".

Рятувальники закликали не використовувати феєрверки під час Різдва
За добу на Донбасі загинуло двоє військових

Новини партнерів