Онлайн карта поширення коронавіруса в Україні та світі

Онлайн карта поширення коронавіруса в Україні та світі
Читать на русском

На інтерактивній карті зображені останні дані про поширення вірусу

В Сполучених Штатах Америки співробітники Центру системних наук та інженерії Університету Хопкінса запустили сайт для моніторингу поширення коронавірусу з Китайської Народної Республіки по світу.

На інтерактивній карті зображені останні дані про поширення вірусу від Всесвітньої організації охорони здоров'я та центрів по боротьбі з хворобою в США, КНР і країнах Європи.

Китайський коронавірус зазвичай передається повітряно-крапельним шляхом, наприклад, під час кашлю, чхання, через краплі слини або виділення з носа. Медики зазначають, що також є шанс зараження контактним шляхом. В Міністерстві охорони здоров'я України закликали не скуповувати маски, оскільки вони не рятують від інфекції.

Станом на п'ятницю, 6 березня, до Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я надійшло дев'ять повідомлень про підозри на захворювання COVID-19.

"Україна готова приймати та лікувати пацієнтів із COVID-19. В нас є інфекційні бокси, близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах", - йдеться в повідомленні.

У світі зареєстровано 98 387 випадків захворювання COVID-19, з них 3383 закінчились летально, водночас 55 441 (56,3%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 17 673 випадки.

В Європі зареєстровано 158 летальних випадків. Кількість захворівших: Італія - 3858, Франція - 423, Іспанія - 261, Німеччина - 400, Великобританія - 119, Швейцарія - 86, Норвегія - 33, Швеція - 61, Австрія - 27, Греція - 32, Ізраїль - 15, Нідерланди - 82, Хорватія - 10, Фінляндія - 12, Азербайджан - 6, Грузія-9, Данія - 18, Румунія-6, Росія - 4, Чехія - 12, Португалія - 9, Бельгія - 8, Ісландія - 26, Сан-Марино - 22, Угорщина - 2, Ірландія - 7, Білорусь - 6, Естонія - 3, Монако, Польща, Північна Македонія, Вірменія, Литва, Латвія, Андорра, Люксембург, Україна по одному випадку.

Найбільша кількість випадків була зареєстрована в Італії - 3858, серед них 148 летальних.

Також уряд України запустив сайт про новий коронавірус COVID-19, де публікується актуальна інформація та відповіді на питання щодо вірусу.

Новини партнерів

У клініці Пальчевського провели обшуки через приховування інформації про коронавірус
Дитячі майданчики, кава і в магазин без маски: що заборонено під час карантину