США запровадили візові обмеження до російських військових причетних до злочинів у Бучі

США запровадили візові обмеження до російських військових причетних до злочинів у Бучі
Читать на русском

РФ має негайно припинити свою загарбницьку війну, вивести війська з України та дотримуватися положень Статуту ООН.

Серед 2,6 тисяч російських військових та інших посадових осіб, причетних до дій, які загрожують або порушують суверенітет, територіальну цілісність або політичну незалежність України, і щодо яких США було запроваджено візові обмеження 8 травня, є військові з підрозділів, які діяли у Бучі. Про це повідомила посол США у Раді ООН з прав людини Мішель Тейлор у виступі на 34 сесії Ради ООН у Женеві.

«8 травня Сполучені Штати запровадили візові обмеження для більш ніж 2600 російських військовослужбовців та інших посадових осіб, які, за наявними даними, причетні до дій, які становлять загрозу або порушують суверенітет, територіальну цілісність чи політичну незалежність України. Серед цієї групи є особовий склад, який, ймовірно, брав участь у російських військових діях у Бучі», - сказала Тейлор.

Вона також вважає, що зіткнувшись з повною зневагою Путіним правами людини та людським життям, міжнародне співтовариство має продовжувати використовувати всі відповідні інструменти, щоб дати зрозуміти, що РФ має негайно припинити свою загарбницьку війну, вивести війська з України та дотримуватися положень Статуту ООН.

Новини партнерів

Монумент "Три сестри" на кордоні України, РФ та Білорусі ліквідують - ОВА
Росія почала застосовувати в Україні підрозділи іржавої техніки 60-х років