США виявили 19 розстріляних та спалених тіл на кордоні з Мексикою

США виявили 19 розстріляних та спалених тіл на кордоні з Мексикою
Читать на русском

Жертв розстріляли, а потім привезли в фургоні до віддаленої частини міста, де й підпалили тіла

Влада Мексики виявила на кордоні з США 19 застрелених та спалених тіл. Прокуратура веде розслідування, щоб з'ясувати громадянство вбитих. Про це повідомляє APnews з посиланням на Aljazeera.

Повідомляється, що на місці злочину в останні роки велися жорсткі територіальні суперечки між місцевими злочинними угрупованнями.

Інцидент стався на околиці міста Камарго, штат Техас. Тіла вбитих були виявлені після повідомлень місцевих жителів про палаючі фургони, в яких поліцейські знайшли 19 убитих, а також кілька гвинтівок біля машин.

Представники місцевої влади заявили, що вбивства сталися 22 січня, проте жителі були настільки наляканими за останні кілька років, що попросту боялися повідомляти про інцидент:

"Розслідування показало, що смерть наступила в результаті вогнепальних поранень ще кілька днів тому, проте підпалили тіла в іншому місці, оскільки біля машин не виявили жодних снарядів".

"Ми також намагаємося з'ясувати, чи були вбиті незаконними мігрантами. Наші представники вже зв'язалися з консулами Гватемали в Мексиці, щоб спробувати ідентифікувати можливих гватемальських мігрантів".

Місто Камарго знаходиться на кордоні штату Техас, США, і мексиканським штатом Нуево-Леон. За останні 10 років жителі страждають від міжусобиць злочинних угруповань та наркокартелів, кожні з яких намагаються максимально контролювати свої та чужі території. У 2020 році в Мексиці було зареєстровано близько 34500 вбивств, а починаючи з 2006 року було скоєно понад 300000 вбивств.

Раніше APnews повідомляв, в США невідомі розстріляли 6 людей, включаючи дітей та вагітну дівчину.

Новини партнерів

Раді запропонували карати українців гривнею за "кондиціонери, що капають"
"Слуги" просять Раду скасувати штрафи за невикористання української мови - законопроект