Спростування некоректної інформації. Parimatch повністю припинив діяльність у РФ та Білорусі

Спростування некоректної інформації. Parimatch повністю припинив діяльність у РФ та Білорусі
Читать на русском

Компанія «PARIMATCH» повністю припинила діяльність на території РФ та Білорусі.

Наприкінці березня 2022 року в мережі з'явилася інформація про те, що українська компанія Parimatch проводить у Росії ребрендинг, таким чином не припиняючи своєї діяльності. Букмекерську компанію також звинуватили у тому, що вона фактично допомагає у спонсоруванні війни РФ проти України.

Матеріал про це вийшов і у нас на apnews.com.ua з посиланням на її першоджерело на UA report.

Інформація виявилася недостовірною, за що редакція вибачається перед компанією. Наводимо повну позицію компанії щодо ситуації, що склалася

"Компанія Рілліус Холдінг Лімітед є власником бренду "PARIMATCH" та власником знаків для товарів та послуг зареєстрованих на території України", - повідомили в компанії.

При цьому зазначається, що користувачем бренду "PARIMATCH" на території Російської Федерації виступала компанія ТОВ "Бетрінг", з якою було розірвано договір ще в березні.

«1 березня 2022 року між Рілліус Холдінг Лімітед та ТОВ «Бетринг» було розірвано ліцензійний договір, а 26 березня 2022 року остаточно було завершено всі необхідні для остаточного відкликання франшизи свого бренду території країни-агресора», - зазначили у компанії.

Також у компанії підкреслили, що відповідно до умов додаткової угоди ТОВ «Бетринг» заборонено використовувати на території Російської Федерації програмне забезпечення та бренд «PARIMATCH», що включає повну заборону на використання рекламних матеріалів, символіки, кольорів і глобальних посольств і слоганів «PARIMATCH ».

Щодо діяльності компанії на території Білорусі також зазначається, що 2 червня 2022 року були завершені всі процеси необхідні для повного виходу бренду з Білорусі.

Підкреслюємо, інформація опублікування нами за посиланням не підтвердилася.

Новини партнерів

Зв'язки Тельців, енергія Стрільців та сили Риб: докладний гороскоп на 30 червня
Україна підписала "транспортний безвіз" з ЄС: скасовано низку обов'язкових дозволів