Справу про арешт Гостинного двору закрито

Справу про арешт Гостинного двору закрито
Читать на русском

Тепер Кабінет міністрів може передати будівлю у комунальну власність

За даними КМДА, Київський апеляційний суд за підсумками засідання у вівторок закрив справу про арешт Гостинного двору на Контрактовій площі в Києві, повідомляє Інтерфакс.

"Суд постановив закрити справу у зв'язку з тим, що прокурор відмовився від своєї апеляційної скарги", - йдеться у повідомленні.

"Тепер справа за Кабміном - передати будівлю Гостинного двору в комунальну власність для його реставрації", - наводить прес-служба КМДА слова директора департаменту охорони культурної спадщини Олександра Никоряка.

Раніше з посиланням на екс-прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана повідомлялося, що з вересня 2018 року процес передання Гостинного двору в комунальну власність міста все ще залишається на рівні обговорення з КМДА.

При цьому департамент охорони культурної спадщини КМДА у липні-2019 заявив, що Мінекономрозвитку затягує процесу передання Гостинного двору в комунальну власність, тоді як Мінфін вже погодив безкоштовну передачу об'єкта місту.

Верховний суд України від 8 травня 2018 року залишила в силі рішення повернути будівлю Гостинного двору у власність держави.

Гостинний двір загальною площею 9433 кв. м із 1994 року перебував в оренді приватної структури ВАТ "Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "Укрреставрація".

Новини партнерів

П'ятьом високопосадовцям Міноборони оголошено підозру у справі про бронежилети
Антикорупційні органи завершили розслідування справи колишнього заступника міністра екології