Справа Шеремета: прокурори надали письмові вказівки слідчим поліції

Справа Шеремета: прокурори надали письмові вказівки слідчим поліції
Читать на русском

Визначено чіткі часові рамки для виконання вказівок, за наслідками чого буде вирішуватись питання про подальший рух провадження.

Прокурори у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета надали письмові вказівки слідчим поліції. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

“28 січня 2020 року прокурори Офісу Генерального прокурора, процесуальні керівники в кримінальному провадженні щодо вбивства Павла Шеремета, надали органу досудового розслідування письмові вказівки щодо проведення додаткових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення усіх обставин злочину, у тому числі ретельної перевірки, висунутих захистом підозрюваних аргументів”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 липня 2016 року близько 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. В результаті вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

12 грудня у поліції повідомили про перших затриманих у гучній справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Затримали кількох людей. Правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Також у поліції озвучили основну версію вбивства Шеремета. Кузьменко та Антоненка арештували до 8 лютого.

Новини партнерів

Аваков провів зустріч з заступником держсекретаря США: про що говорили
У Кривому Розі чоловік стріляв у поліцейських