Справа проти Чорновол: У ДБР розповіли подробиці підпалу, у якому підозрюють депутатку

Фото: Тетяна Чорновол
Читать на русском

Внаслідок підпалу загинула одна людина.

У Державному бюро розслідувань розповіли обставини за яких відбувся підпал офісу "Партії регіонів" у Києві у 2014 році, в причетності до якого підозрюють екс-нардепку Тетяну Чорновол. Про це повідомляє APnews з посиланням на ДБР.

В ефірі телеканалу «Наш» 10 квітня Тетяна Чорновол розповіла обставини, за яких вона здійснила підпал, однак у ДБР інформація відрізняється.

«Підпал офісу «Партії Регіонів» здійснено після того, як відбулися вбивства в Маріїнському парку і на Кріпосному провулку активістів Майдану, щоб відтягнути увагу «каратєлей» (це тітушки з бітами, які потім контрольним вистрілом вистрелювали в голову активістам Майдану, це були «каратєлі»). Щоб відтягнути увагу цих «каратєлей», я підпалила офіс «Партії Регіонів» і я відтягнула їхню увагу..." - розповіла Чорновол.

Однак, за даними слідства, підпал офісу "Партії регіонів" на вулиці Липській стався у проміжок часу між 11 та 12 годинами дня 18 лютого 2014 року. При цьому смерть Володимира Захарова, в причетності до якої також підозрюють Чорновол, настала раніше 13 години.

"Наведені факти свідчать про те, що станом на момент підпалу офісу "Партії регіонів" з боку Чорновол 18 лютого 2014 у проміжок часу з 11 до 12 годин жодних вбивств на вул. Інститутській та Кріпосному провулку в м. Києві зафіксовано не було. Тому підозрювана Чорновол фізично не могла відволікати нікого від вчинення вбивств, зокрема способом підпалу офісу, унаслідок якого загинула людина", - додали в ДБР.

У ДБР озвучену Чорновол під час ефіру інформацію розцінили як вигадку та спробу уникнути кримінальної відповідальності.

Як повідомляв APnews раніше, Аваков "вибухнув" через обшуки ДБР у Тетяни Чорновол і назвав їх "жагою помсти".

Новини партнерів

Українців, що повернулися з ОАЕ, помістили на "безкоштовну" обсервацію за 7000 гривень
У Чорнобильській зоні вогонь перекинувся через річку Уж - з'явились фото з дрона