Справа ПриватБанку: трьом колишнім топ-менеджерам повідомили про підозру в розтраті майже 137 млн гривень

Справа ПриватБанку: трьом колишнім топ-менеджерам повідомили про підозру в розтраті майже 137 млн гривень
Читать на русском

У грудні 2016 року підозрювані виплатили за рахунок банку ці гроші на користь страхової компанії, пов'язаної з кінцевими бенефіціарами "ПриватБанку".

Трьом колишнім топ-менеджерам "ПриватБанку" у вівторок, 22 лютого, повідомили про підозру у розтраті понад 136,89 млн грн. Про це APnews пише з посиланням на прес-службу НАБУ.

Зазначається, що у грудні 2016 року підозрювані виплатили за рахунок банку ці гроші на користь страхової компанії, пов'язаної з кінцевими бенефіціарами "ПриватБанку". Сталося це за день до визнання "Приватбанку" неплатоспроможним.

Серед підозрюваних:

  • екс-голова правління ПАТ КБ "ПриватБанк" (Олександр Дубілет);
  • екс-перший заступник голови правління ПАТ КБ "ПриватБанк" (Володимир Яценко);
  • екс-керівниця одного з підрозділів ПАТ КБ "ПриватБанк", яка одночасно обіймала посаду першої заступниці голови правління у пов'язаній страховій компанії (Олена Бичихіна).

У НАБУ відзначили, що екс-голові правління "ПриватБанку" (Олександру Дубілету) і екс-керівнику одного з підрозділів (Олені Бичихиній) про підозру повідомлено поштою, оскільки їх місцезнаходження не встановлено.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, 22 лютого в аеропорту Бориспіль детективи НАБУ затримали екс-першого заступника голови "ПриватБанку" Володимира Яценка. Фінансист намагався вилетіти чартерним рейсом до Відня, проте його борт завернули правоохоронці.

Новини партнерів

Мовний скандал в УПЛ: суддя хоче подати в суд за наклеп
У "Слузі народу" запропонували карати в'язницею за заперечення російської агресії