Справа МН17: в Нідерландах затвердили главу міжнародної слідчої групи від України

Фото: Гюндуз Мамедов
Читать на русском

Слідчу групу очолив Гюндуз Мамедов.

Міжнародну слідчу групу від України у справі МН17 очолив заступник Генерального прокурора України Гюндуз Мамедов. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

У відомстві зазначили, що роботу міжнародної слідчої групи з розслідування катастрофи літака рейсу MH17, в результаті якої загинули 298 цивільних осіб, продовжено.

До Спільної слідчої групи (JIT) увійшли представники правоохоронних органів п’яти країн: України, Нідерландів, Бельгії, Австралії та Малайзії.

Також в офісі Генпрокурора повідомили, що 8 березня 2020 року в Амстердамі погодили та затвердили оновлений список членів Спільної слідчої групи від України. Від Офісу Генерального прокурора до JIT увійшли 4 представники. Групу очолив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов, який на центральному рівні координує роботу щодо розслідування міжнародних злочинів.

Зазначається, що такий високий рівень в українській групі забезпечено вперше.

Як повідомляв APnews раніше, родичі жертв пасажирського авіалайнера "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній 8 березня провели пам'ятну акцію біля посольства Росії у Гаазі.

Справа МН17: в Нідерландах затвердили главу міжнародної слідчої групи від України

Новини партнерів

Трамп "похвалився" планом боротьби з коронавірусом
В Італії губернатор П'ємонту захворів коронавірусом