Співробітник ДБР змусив директора музею Гончара підписати документ про арешт 42 картин і втік

Співробітник ДБР змусив директора музею Гончара підписати документ про арешт 42 картин і втік
Читать на русском

Чоловік не надав директору музею копії записки та не дозволив сфотографувати документ

Чоловіки, які представились співробітниками Державного бюро розслідувань, у четвер, 28 травня, прийшли до музею Івана Гончара і надали документ про арешт 42 картин. Про це повідомила співробітниця музею Юлія Новосельцева.

Вона зазначила, що один з чоловіків представився слідчим та попросив директора музею Петра Гончара написати від руки про отримання цього документу. Той самий чоловік 26 травня приходив до музею Гончара ламати двері.

"Сьогодні, 28 травня приблизно о 13:30, в музей прийшли люди. Представилися представниками ДБР, здалеку показали свої посвідчення Петру Івановичу. Один з них представився слідчим. Надав документ про арешт 42 картин. Та попросив написати від руки про отримання цього документу та його відповідальність", - йдеться у повідомленні.

Чоловік не надав директору музею копії записки та не дозволив сфотографувати документ. Коли співробітниця музею намагалась наздогнати чоловіка, який представився слідчим ДБР, він сів у автомобіль без номерів та поїхав.

"Копію цієї записки він не дав. Сфотографувати цей документ Петру Івановичу також не дав. На запитання пан слідчий відмовився відповідати і почав тікати. Ми пройшли з ним до південного мосту, але він потім вскочив у машину без номерів, наїхав мені на лівий черевик та поїхав. Люблять цирк. То буде вам цирк", - додала співробітниця.

Крім того, вона вказала, що чоловік відмовився відповідати на питання.

"Ще додам, що він відмовився відповідати на всі інші питання. Сказав "пишіть у ДБР, роз‘яснимо вам у розумні строки". Це був той самий слідчий, що приходив 26.05 в музей двері ламати. Також сьогодні просив показати картини. Ми не дозволили", - уточнила співробітниця музею Гончара.

Розповідаю, що сталося: Сьогодні, 28 травня приболизно о 13:30, в музей прийшли люди. Представилися представниками ДБР,...

Posted by Julia Novoseltseva on Thursday, May 28, 2020

Як повідомляв APnews раніше, співробітники Державного бюро розслідувань виламали двері в музей Івана Гончара, в якому п'ятий президент України Петро Порошенко представляв виставку картин у вівторок, 26 травня.

Новини партнерів

МАУ звільнить 900 людей через коронакризу
В уряді сказали, чи варто чекати зростання тарифів на комуналку