Співпрацювали з наркоторговцями: у Павлограді розформують поліцейську дільницю

Співпрацювали з наркоторговцями: у Павлограді розформують поліцейську дільницю
Читать на русском

Обов’язкову перевірку та переатестацію пройдуть близько 500 працівників Павлоградського відділу та його чотирьох підрозділів

Павлоградський відділ поліції розформують через злочинну діяльність правоохоронців. Відповідне рішення про переформатування прийняв Глава Нацполіції Ігор Клименко.

Про це повідомляє APnews з посиланням на департамент комунікації МВС України.

Так, очільник МВС Аваков заявив, що у Павлоградському відділі поліції правоохоронці співпрацювали з наркоторговцями.

«Внутрішня безпека НПУ, ДБР та СБУ провела слідчі дії. Результат розслідування – співпраця правоохоронців з наркоторговцями та іншими злочинцями. З сьогоднішнього дня ми починаємо тотальне відпрацювання регіону», - заявив Арсен Аваков.

Глава Нацполіції Ігор Клименко, в свою чергу, прийняв рішення про переформатування та оптимізацію відділу поліції у Павлограді.

«Окрім розформування Павлоградського відділу поліції, будуть оптимізовані структури кримінальної поліції, превенції та підрозділів досудового розслідування. Особи, які претендуватимуть на керівні посади та особи, які проходять по базі внутрішньої безпеки, будуть змушені пройти процедуру перевірки на поліграфі. Після перевірок буде скорочено до 20% особового складу», - заявив голова Нацполіції.

Повідомляється, що наразі всіх працівників відділу вивели за штат. Окремо проводиться службова перевірка за фактом фальсифікації службових матеріалів.

Тимчасовим керівником відділу призначено начальника Департаменту внутрішньої безпеки полковника Ігоря Мартищука. Протягом наступних трьох тижнів буде сформовано нову команду, працівники якої пройдуть атестацію.

За рішенням голови НПУ, обов’язкову перевірку та переатестацію пройдуть близько 500 працівників Павлоградського відділу та його чотирьох підрозділів.

Як повідомляв APnews раніше, у Дніпрі банда копів змушувала громадян вчиняти злочини і "ефективно" затримувала їх.

Новини партнерів

Індивідуальні номери не врятують від камер автофіксації: зафіксували порушника на Dodge Charter
Вбивство 5-річного хлопчика у Переяславі: у справі з'явились нові важливі деталі