Співачку Тоню Матвієнко намагався зґвалтувати лікар у дитячій лікарні

Співачку Тоню Матвієнко намагався зґвалтувати лікар у дитячій лікарні
Читать на русском

Дівчину врятувало відоме ім'я її матері

Українська співачка Антоніна Матвієнко розповіла про домагання з боку лікаря Охматдиту. Про це APnews повідомляє з посиланням на розповідь співачки в прямому ефірі під час бесіди з Ольгою Полякової в Instagram.

Інцидент, про який йде мова, стався більше 20 років тому. Тоня розповіла, що в 1999 році, коли їй було всього 19 років, вона, вже будучи матір'ю дочки Уляни, привела дитину на прийом до лікарні Охматдит.

"Ми потрапили в Охматдит, до мене прийшов лікар і став мене домагатися - в 19 років. Він мене притиснув і сказав: "Ну ти ж нагуляла". 1999 рік, телефонів немає, всі були на дачі, нікому зателефонувати. І він собі вирішив, що я така дурна малолітка, народила, тому що бродила десь. Він сказав: "Якщо не підеш, то я твоїй дитині зроблю проблеми",- розповіла Матвієнко.

Співачка зазначила, що через переляк нікому не розповіла про те, що трапилося. Однак потім все ж таки зважилася поділитися зі свекрухою і її брат все ж вирішив питання з цим доктором. Матвієнко додала, що на даний момент не хотіла б порушувати це питання, хоча не виключає цього, адже вважає, що лікар може і досі там працювати.

"Я тоді сказала: "Ти що! Так у мене мама - Ніна Матвієнко!" І це мені допомогло", - згадала артистка.

Читайте також:

Новини партнерів

Автономія може закінчитися: Китай прийняв закон про національну безпеку
Втомлені мости Кличко. Обвали, іржава арматура та вічний ремонт - фоторепортаж