Співачка Оля Полякова влаштувала скандал з головою МОЗ через концерт в Харкові

Співачка Оля Полякова влаштувала скандал з головою МОЗ через концерт в Харкові
Читать на русском

Оля Полякова переконана, що після її концерту кількість хворих не збільшилася

Українська співачка Оля Полякова влаштувала скандал з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим через концерт з її участю в Харкові. Про це повідомляє APnews з посиланням на ефір телеканалу Україна 24.

Співачка переконана, що після її концерту кількість хворих не збільшилася. Крім того, вона заявила, що після виступу зафіксували менше нових випадків: 2 жовтень 342 хворих, а 4 жовтня - 271.

"Я хочу вірити, що ви помилилися в цифрах, фактах і уявленнях, коли видавали інформацію таким чином, що ЗМІ перекрутили її некоректно стосовно мене ... Якщо ви помилилися, то скажіть це зараз, я вас зрозумію, так буває, у вас, адже складна нервова робота. Але миритися з передвиборчими маніпуляціями, в яких моє ім'я використовують, я не буду", - заявила Полякова.

У свою чергу Степанов порадив артистці звернути більш пильну увагу на його слова про концерт в Харкові.

"Якщо подивитися на динаміку захворюваності, яка є на сьогодні в Харкові, він на час концерту, в якому ви брали участь, знаходився на перших місцях по захворюваності в Україні. Ви там приводили цифру 342 хворих на 2 жовтня, на сьогодні це близько 500 -600 осіб, які страждають COVID-19", - зазначив глава МОЗ.

При цьому він нагадав, що у нього були питання до організаторів, а не до Полякової.

Як раніше повідомляв APnews, правоохоронці відкрили справу через концерт за участю української співачки Олі Полякової, який провели до Дня вчителя в Новобаварського районі Харкова.

Новини партнерів

Економіст: Бабуся, яка прийде на вибори, не розуміє що таке "вільна економічна зона"
Офіс президента влаштував конкурс на найбезглуздіше питання, - економіст