Список Євросолідарності на виборах до Київради очолила Марина Порошенко

Список Євросолідарності на виборах до Київради очолила Марина Порошенко
Читать на русском

Вона зазначила, що йде в політику, оскільки їй не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися Київ

Дружина п'ятого президента України Петра Порошенка Марина Порошенко очолила список партії "Європейська солідарність" на місцевих виборах до Київської міської ради. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Марини Порошенко на з’їзді Євросолідарності.

Вона зазначила, що йде в політику, оскільки їй не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися Київ, також окремо вона зупинилася на розвитку столичної інфраструктури.

"Саме тому наша команда в 2018 році оновили державні будівельні норми, використовуючи європейські стандарти і кращі приклади європейських столиць. І моє рішення балотуватися до Київської міської ради не в останню чергу зумовлено тим, щоб ці норми не залишалися на папері, а впроваджувалися в життя" , - підкреслила Марина Порошенко.

Як повідомляв APnews раніше, народний депутат від "Слуги народу", заступник голови парламентського комітету з питань державної влади Олександр Качура заявив, що через одну помилку в проекті постанови про місцеві вибори на Донбасі Україна вручила РФ "Джокер" для зриву будь-яких домовленостей.

У НСЗУ роз’яснили, як отримати хірургічну допомогу в Україні безкоштовно та куди звертатися, якщо вимагають гроші
Зарплата лікаря "швидкої допомоги" повинна бути 21-22 тисячі гривень - Степанов

Новини партнерів