Спікер Ради Разумков розповів про питання позачергового засідання парламенту

Спікер Ради Разумков розповів про питання позачергового засідання парламенту
Читать на русском

Дмитро Разумков зазначив, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль не порушував кадрові питання

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не висував кандидатів на посади міністрів. Про це повідомляє APnews з посиланням на слова спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Прем'єр-міністр України не звертався до Верховної Ради з уявленнями на тих чи інших міністрів, кадровими пропозиціями або змінами. Тому сьогодні прогнозувати, що буде чи не буде розглядатися на позачерговому засіданні, поки рано", - зазначив Разумков.

За його словами, перелік питань для розгляду на позачерговому засіданні буде винятковим і зрозумілим зі звертання президента або з листа, підписаного мінімум 150 депутатами.

Варто відзначити, що раніше Разумков анонсував позачергове засідання парламенту на 9 або 10 квітня. При цьому він вказав, що профільний комітет парламенту готує проект закону про поправки до бюджету разом з Кабінетом Міністрів і Міністерством фінансів.

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністра Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів України запропонував збільшити видатки на пенсійне забезпечення в державному бюджеті на 2020 рік на 19,7 мільярда гривень

Новини партнерів

США встановили новий рекорд за кількістю смертей від коронавірусу за добу
Самопочуття погане, ми в лікарні: дитина депутата Скороход захворіла на коронавірус