ТАСС: У Росії не бачать альтернативи мирним ініціативам Віктора Медведчука по Донбасу

ТАСС: У Росії не бачать альтернативи мирним ініціативам Віктора Медведчука по Донбасу
Читать на русском

Представники парламентів Росії, Франції, Німеччини налаштовані на конструктивну роботу

Депутати парламентів Росії, Франції, Німеччини вже найближчим часом готові повернутися до плідної роботи в рамках формату "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна - Росія - Німеччина - Франція", ініціатором якого став Віктор Медведчук.

Представники парламентів Росії, Франції, Німеччини налаштовані на конструктивну роботу. І тільки Верховна Рада України ігнорує ініціативу свого парламентарія.

Про це розповів голова Державної Думи РФ В'ячеслав Володін, передає ТАСС.

За словами спікера нижньої палати російського парламенту, Держдума має намір повернутися до діалогу з парламентами Франції та Німеччини в рамках "нормандського формату". Але при цьому Верховній Раді теж слід приєднатися до цієї роботи, якщо Україна планує виконувати свої зобов'язання.

"Як тільки ситуація у зв'язку з пандемією зміниться, ці питання ми сподіваємося винести на обговорення в рамках діалогу з нашими колегами з Франції та Німеччини. Якщо Україна, заявляючи позицію в рамках "нормандської четвірки", збирається виконувати їх, то потрібно, щоб Верховна Рада зі свого боку підключалася до цієї роботи", - цитує Володіна ТАСС.

У ТАСС нагадують, що ініціатива про запрошення парламентаріїв до переговорів з врегулювання ситуації на Сході України вперше була озвучена головою Політради Української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком.

"На зустрічі в Санкт-Петербурзі з президентом РФ Володимиром Путіним він висловив пропозицію щодо організації міжпарламентського діалогу в "нормандському форматі" (Німеччина, Росія, Україна та Франція) щодо Донбасу. Путін ініціативу підтримав. У січні український парламентарій провів зустріч в Сенаті Франції з депутатами верхньої та нижньої палат парламенту, а потім представив "Парламентський вимір "нормандського формату" в Німеччині для всіх великих фракцій Бундестагу", - пише ТАСС.

Раніше Віктор Медведчук заявив, що при нинішній українській владі мирного врегулювання ситуації на Донбасі не буде.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Системність і пріоритети Медведчука - запорука його популярності і впливовості - Потьомкін
Українська вакцина від COVID-19 готується до клінічних випробувань, - МОЗ