Спалили та побудували мавзолей: В Індії мавпі влаштували похорони з банкетом на 1500 людей

Спалили та побудували мавзолей: В Індії мавпі влаштували похорони з банкетом на 1500 людей
Читать на русском

Багато людей, які брали участь у банкеті, поголили голови на знак жалоби по мавпі.

Жителі індійського села влаштували для померлої від холоду мавпи справжні похорони із кремацією, співом гімну та банкетом на 1500 людей у ​​рамках ритуального обряду.

Про це повідомляє APnews.

Похорони відбулися 30 грудня, наступного дня після того, як мавпочка забрела до села. Того дня вона сильно промерзла та захворіла. Місцеві намагалися врятувати тварину, відвезли її до ветеринара і дали теплий одяг, проте вона все одно померла.

Жителі села Далупура, індійський штат Мадхья-Прадеш, засмучені смертю мавпи, зібрали кошти та організували похорон, кремацію, обряди та поминальний обід, щоб вшанувати пам'ять тварини.

Згідно з індуїстським звичаєм, мавпу кремували разом зі стрічкою і побудували наземний мавзолей із ритуалами.

У понеділок, 11 січня, відбувся поминальний обід, для якого організатори встановили великий намет серед поля, щоб умістити понад 1500 людей. Деякі з них їхали на трапезу Дашакрія понад 50 кілометрів. Багато людей, які брали участь у банкеті, поголили голови на знак жалоби по мавпі.

За інформацією місцевих ЗМІ, померла мавпа часто приходила до села і місцеві вважали її за священну тварину, оскільки вона нагадувала їм індуїстське божество Ханумана.

"У нашому селі є звичай, що якщо тут вмирає мавпа, то всі жителі збираються, щоб здійснити похоронні обряди як для людини", - сказав мешканець села.

Раніше APnews також повідомляв, в Індії чоловіка наздогнала миттєва карма. На нього напала і намагалася затоптати корова через знущання з собаки.

Новини партнерів

У Києві затримали педофіла, що згвалтував 5-річну дівчинку та торгував дітьми
Зеленський запропонував Байдену провести тристоронню зустріч із Путіним