Спали в бліндажах та чули стрілянину: в "Слузі народу" розповіли про поїздку на Донбас

Спали в бліндажах та чули стрілянину: в "Слузі народу" розповіли про поїздку на Донбас
Ексклюзив
Читать на русском

Євгенія Кравчук зазначила, що вона перебувала у 700 метрах від лінії розмежування

Народні депутати від "Слуги народу" під час дводенної поїздки на Донбас знаходилися на передовій. Про це в ексклюзивному коментарі APnews розповіла нардеп Євгенія Кравчук.

За її словами, місцями були чутні обстріли з боку збройних формувань.

"Коли ми приїхали до Костянтинівки нас поділили по групах до 12-15 осіб і кожна група була закріплена за певною бригадою. Коли ми приїхали в бригади, то нас поділили на групи, які вирушили на місце перебування окремих рот, максимум по дві людини. Це перша лінія - передова. Були місця, де до лінії розмежування було 300 метрів. Там, де я ночувала з колегою, було 700 метрів. У нас не було чутно стрілянину, але у багатьох колег був провокаційний вогонь вночі з непідконтрольних територій", - зазначила політик.

При цьому вона вказала, що депутати ночували в бліндажах та їли разом з солдатами.

"Ми ночували в бліндажах, які викопані для укриття від обстрілів. Якщо рота розташовується в полі або в лісі, то там є тільки бліндаж й більше ночувати ніде. Я була в місці розташування роти, яка знаходиться в населеному пункті, то там солдати живуть у будинках. Є бліндажі для укриття, але і є можливість ночувати в приміщенні в спальному мішку. Нас нормально нагодували, приємно, що хороше забезпечення. Ми їли те саме, що й солдати - салат з капустою, картопля з м'ясом, зелений суп, каша кукурудзяна з котлетою. Все абсолютно нормально та смачно", - поділилася Кравчук.

Крім того, вона зазначила, що вдалося поспілкуватися як з керівним складом, так і з рядовими солдатами, а також з місцевими жителями та представниками Червоного Хреста.

"Дуже багато інформації, багато багаторічних проблем, які можна розділити на різні типи: є проблеми, які можна вирішити досить швидко на рівні Міноборони та Генштабу, є такі, які необхідно законодавчо врегулювати, а також є моменти щодо забезпечення. Я була у 24 бригаді, вона через кілька тижнів йде на ротацію і повертається на місце дислокації військових і там є свої проблеми, наприклад, під час навчань немає триразового харчування. Над проблемами, які будуть стосуватися законодавчого регулювання, ми будемо працювати разом з трьома комітетами", - підсумувала Кравчук.

Варто зазначити, що сьогодні народні обранці вирушили на поїзді до Києва.

Як раніше повідомляв APnews, нардепи від "Слуги народу" два дні перебували на сході України, аби на власні очі побачити, як живуть солдати в зоні бойових дій.

Новини партнерів

Зеленський готовий випробувати на собі українську вакцину від COVID-19
Кабмін позбавить себе права змінювати керівництво "Нафтогаза" заради траншу МВФ