Сотні ФОПів взяли в облогу палац "Україна" та чекають Зеленського на концерті "Кварталу 95"

Сотні ФОПів взяли в облогу палац "Україна" та чекають Зеленського на концерті "Кварталу 95"
Ексклюзив
Читать на русском

Сотні підприємців зайняли всю площу перед Палацом Україна

Учасники акції протесту ФОПів пройшли маршем від Майдану Незалежності до Палацу Україна, де о 19:00 має відбутися концерт "Кварталу 95". Про це повідомляє власний кореспондент APnews з місця подій.

Сотні підприємців зайняли всю площу перед Палацом Україна. Люди стоять з прапорами і транспарантами. Вони в гучномовець повторюють свої вимоги.

Водночас кількість правоохоронців значно зросла. Кордон збудували перед Палацом Україна і пропускають тільки тих, хто прийшов на концерт Кварталу 95.

За словами організаторів, на концерт повинен приїхати президент Володимир Зеленський, тому вони сподіваються поспілкуватися з представниками влади або акторами "кварталу". Для того, щоб не пропустити Зеленського близько 50 учасників акції чекають президента біля службового входу до Палацу Україна.

Планується, що мітинг ФОПів під Палацом Україна тривати приблизно до 20:00, після чого учасники акції повернутися єдиною колоною на Майдан Незалежності.

За всім, що сьогодні відбувається в урядовому кварталі - стежте у Telegram-каналі APnews.

Як раніше повідомляв APnews, в центрі Києва представники малого підприємництва знову вийшли на акцію протесту "saveФОП". Зараз рух автотранспорту по вулиці Хрещатик не обмежується.

Новини партнерів

Під Одесою заживо згоріла 3-річна дівчинка
Діджіталізація. П'ять міністерств не змогли організувати онлайн-трансляцію борщового баттлу