Соколов наплював на Конституцію і звільнив керівників всіх теруправлінь ДБР, - адвокат

Соколов наплював на Конституцію і звільнив керівників всіх теруправлінь ДБР, - адвокат
Читать на русском

За словами Шрама, Соколов проігнорував той факт, що він не повноцінний керівник державної служби в ДБР, тому не має права приймати рішення про скорочення

Виконуючий обов'язки директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов офіційно повідомив всьому керівництву територіальних управлінь ДБР про скорочення. Про це повідомляє APnews з посиланням на колишнього радника директора Бюро, адвоката Олега Шрама.

За словами Шрама, Соколов проігнорував той факт, що він не повноцінний керівник державної служби в ДБР, тому не має права приймати рішення про скорочення посад держслужби, звільняти держслужбовців.

"Його не зупинило й те, що цей факт у вівторок обговорювалося на засіданні Верховної Ради. Тобто про факт відсутності у нього таких повноважень знають всі депутати, керівництво Верховної Ради, Комітету з правоохоронної діяльності, громадяни й керівництво нашої країни. Він наплював на вищу норму прямої дії нашої Конституції України, де встановлено що він, як посадова особа, має право діяти тільки на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Шрам зазначив, що Соколов розумів і знав, що рішення про скорочення незаконно, проте його це не зупинило.

"Таким чином він відверто і відкрито послав всіх і кожного. Сказав від імені всієї держави, що ми громадяни ніхто і звуть нас ніяк, що Конституція і закони України для керівництва держави і його правоохоронних органів нічого не значать, нуль", - додав адвокат.

Як повідомляв APnews раніше, екс-нардеп Ігор Мосійчук, відповідаючи на питання про чергове самопризначеної в.о. ДБР Соколова, заявив, що саме відомство "розкладається".

Новини партнерів

Forbes оцінив статки Володимира Кличка в 100 мільйонів доларів
Захисник "Зорі" підписав контракт з австрійським клубом