Смертельна ДТП у Харкові: батько винуватця уникає питань про машину та каже, що "все – спланована акція"

Смертельна ДТП у Харкові: батько винуватця уникає питань про машину та каже, що "все – спланована акція"
Читать на русском

Батько винуватця трагедії в цілому не йде на контакт зі ЗМІ.

Батько 16-річного Миколи Харківського вперше прокоментував трагедію, винуватцем якої став його син. Чоловік не розуміє, чому його "Колю зробили злочинцем" і стверджує, що все, що відбувається – "спланована акція".

Про це чоловік заявив у коментарі KHARKIV Today, передає APnews.

Зазначимо, за інформацією правоохоронних органів, за кермом Infiniti Q50 був саме микола Харківський.

Батько винуватця трагедії в цілому не йде на контакт зі ЗМІ та не розуміє , "чому про його сина з моменту ДТП не написали "нічого доброго". Крім того, чоловік уникає прямих відповідей на запитання, кому саме належить Infiniti Q50 і чи бачив він сина після ДТП.

"Ви хочете зайнятися чорним піаром? Зрозумійте мене правильно просто як батька. Я зараз не хочу говорити, бо все вийде проти мого сина. Уся інформація, яка викладена в інформаційному середовищі, спрямована на те, щоб зробити з Коли злочинця. У машині було ще троє людей, і одна з цих людей була за кермом. Ніхто не хотів його приваблювати і шукати. Мій син з місця події нікуди не подівся. Може бути і Микола, а може і не Микола був за кермом. Зараз мене захльостують емоції, я ні в якому разі не виправдовую нікого, скоєно страшний злочин, немає людини. Чому нічого не було викладено доброго, нічого доброго про людину не сказали, а сказали тільки одне погане. Нічого не наводить на думку про те, що це все спланована акція? У нього пробито голову, в якій жахлива дірка, і я намагався залишити його у "невідкладці", у мене нічого абсолютно не вийшло", - заявив Михайло Харківський.

Батько неповнолітнього також відмовився відповідати, кому належить автомобіль. Однак, стверджує, що йому відомо про заяву щодо викрадення машини, яку нібито було подано одразу після ДТП. Хто саме подав заяву - чоловік не знає.

"Ця брехня, я - батько, мати заяви не подавала. Ця заява була подана офіційно, з батьків ніхто цього не заявляв. Заява була, так, я розмовляв зі слідчим", - наголосив Харківський-старший.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у Харкові 16-річний хлопець влаштував страшну ДТП, вилетівши на "червоний". Внаслідок цього водій другого автомобіля помер на місці. Пізніше з'явилися перші фото 16-річного хлопця, який вчинив смертельну аварію у Харкові. Також у мережі з'явилося відео того, як під'їзд, в якому імовірно живе 16-річний винуватець ДТП, розмалювали матами та погрозами.

Новини партнерів

Денисова приїхала у СІЗО до Саакашвілі
"Коля що, дурень?": продавці Бессарабського ринку відреагували на заяву нардепа Тищенка про ціни