Смерть в прямому ефірі: під час стріму російського блогера померла вагітна дівчина

Смерть в прямому ефірі: під час стріму російського блогера померла вагітна дівчина
Читать на русском

Загибла 28-річна дівчина раніше заявляла, що вагітна

Подруга популярного російського блогера Стаса Решетникова, відомого як Reeflay, померла під час стріму. Про це повідомляє APnews з посиланням на Комсомольську правду.

Відзначається, що дівчина померла на балконі, куди він її й вигнав на кілька годин без одягу, тому блогер вирішив, що вона просто замерзла. Він переніс тіло подруги в кімнату і поклав на диван, вважаючи, що вона просто без свідомості.

Пізніше Reeflay запідозрив недобре й тільки після цього попросив дурга викликати лікарів.

"Заєць мій, ти жива чи ні? Валь, ти що? Я вам кажу, вона ніби мертва. Неважливо, під чим вона була. Вона була моєю найкращою подругою. Правда чи хайп? Так, правда", - повідомив він в сльозах на камеру.

Медики констатували смерть дівчини, але блогер ще кілька разів уточнив, чи це так. Пізніше в кадрі з'явилися правоохоронці.

Ефір не переривався навіть у момент прибуття у квартиру співробітників поліції.

"Дострімився? .. Будемо розбиратися", - заявив поліцейський.

Загиблої подругою Reeflay виявилася 28-річна Валентина Григор'єва з Краснодара. Вона часто брала участь в стрімі блогера під псевдонімом "Валентина Геніальна". На своїх відео Reeflay неодноразово відкрито знущався з дівчини, а в ході однієї з трансляцій дівчина посварилася блогером і загрожувала йому ножем.

Також загибла заявляла, що вагітна, але не мала наміру народжувати.

Як раніше повідомляв APnews, популярний російський репер і учасник Versus Battle Енді Картрайт помер в Санкт-Петербурзі.

Новини партнерів

Забрали у бідних і віддали багатим. П'ять головних питань до бюджету на 2021 рік очима економіста
В УЄФА хочуть радикально змінити формат Ліги Чемпіонів