Смерть на футбольному полі: у Харкові через неукомплектованість "швидкої" загинув іноземець

Смерть на футбольному полі: у Харкові через неукомплектованість "швидкої" загинув іноземець
Читать на русском

Померлому громадянину Іраку було 29 років.

Громадянин Іраку, який помер на футбольному полі, загинув через відсутність дифібрилятора у машині «швидкої», яка приїхала на виклик. Чоловікові було 29 років.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера у Telegram.

"Хочу зробити публічну заяву з питання Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Позавчорашня трагедія біля стадіону "Металіст", смерть 29-річного іракця, котрий загинув через те, що в швидкій не виявилося дефібрилятора, показала, що точка неповернення пройдена. Ситуація в Центрі екстреної меддопомоги зайшла в глухий кут", - наголосив Кучер.

За його словами, протягом останніх кількох місяців він "отримував безліч негативної інформації про методи керівництва Віктора Забашти, і вона разюче відрізнялася від тієї картини, котру надавало керівництво Центру".

Також голова облдержадміністрації зазначив, що "смерть іноземного громадянина, у котрого було б більше шансів вижити, якби в швидкій було необхідне обладнання, стала останньою краплею".

Водночас, він запевняє, що влада готова виправляти помилки.

Кучер "наполегливо пропонує" Харківській облраді звільнити Забашту з посади керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф через невідповідність займаній посаді. Він запропонував Забашті самому скласти свої повноваження і "покласти заяву про звільнення".

Також очільник облдержадміністрації запевнив, що доручить перевірити весь автопарк "швидкої" щодо укомплектованості. Також в Харкові може з’явитися робоча група щодо Центру екстреної допомоги. Він особисто проситиме облраду створити цю групу.

Як повідомляв APnews, депутати Харківської мерії порушили карантин прямо під час сесії.

Новини партнерів

Зеленський анонсував податкову підтримку галузі туризму в Україні
Туреччина зменшила розмір ручної поклажі на своїх рейсах для запобігання поширенню COVID-19