Смерть Галини Гатчинс: пістолет, з якого стріляв Болдуін, перевіряла недосвідчена зброярка

Смерть Галини Гатчинс: пістолет, з якого стріляв Болдуін, перевіряла недосвідчена зброярка
Читать на русском

Колеги 24-річної дівчини, яка перевіряла зброю, назвали її "недосвідченою та зеленою".

Револьвер, з якого актор Алек Болдвін випадково застрелив українку Галину Гатчинс, перевіряла недосвідчена зброярка Анна Гутьєррес-Рід, на яку неодноразово скаржилася знімальна група.

Про це APnews повідомляє з посиланням на The Daily Beast. Як повідомили співрозмовники видання, 24-річна Анна Гутьєррес-Рід була недосвідченим зброярем, на яку часто надходили скарги. Колеги дівчини називали її "зеленою". Вона недбало поводилася зі зброєю, нерідко наражаючи на небезпеку оточуючих.

Так Гутьєррес-Рід заряджала холості патрони небезпечним способом. ЗМІ пишуть, що під час роботи над фільмом "Старий шлях" з Ніколасом Кейджем Гутьєррес-Рід зарядила зброю прямо на землі й передала її 11-річній актрисі без перевірки. Зйомку довелося призупинити, поки пістолет двічі не перевірили.

Члени знімальної групи фільму з Аліком Болдуином скаржилися на зброярку асистентові режисера Дейву Холлс. До слова, саме він передав Болдвіну в руки зброю, яку заряджала Гутьєррес-Рід, запевнивши, що вона безпечна.

Як стверджує слідство, Гутьєррес-Рід розклала 3 револьвери у візку за межами місця зйомок. Холлс приніс Болдуїну один з них, крикнувши: "Холодний пістолет", подавши сигнал, що з пістолета можна стріляти.

Як відомо, американський актор, комік і письменник Алек Болдвін випадково застрелив 42-річну жінку-оператора Галину Гатчинс під час зйомок фільму "Іржа" в Нью-Мексико (США). Також був поранений режисер.

Раніше APnews повідомляв, чоловік оператора-українки Гатчинс, випадково вбитої Аліком Болдвіном, вперше прокоментував трагедію.

Додамо, у США заснували стипендію імені Галини Гатчинс.

Новини партнерів

У Києві підліткам заборонять відвідування ТРЦ без дорослих
Зірка серіалу "Друзі", який зіграв Гантера, помер у віці 59 років