Смерть дружини екс-голови МОЗ: лікарі розрізали судину й п'ять годин зупиняли кров

Смерть дружини екс-голови МОЗ: лікарі розрізали судину й п'ять годин зупиняли кров
Читать на русском

Вероніка Островська зазначила, що Анастасії повинні були всього лише видалити каміння з жовчного міхура

Дружині колишнього міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі - Анастасії Островської - всього зробили чотири операції, але врятувати її не змогли. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву її сестри, моделі Вікторії Островської.

За її словами, Анастасії повинні були зробити операцію з видалення каменів з жовчного в одній з клінік Києва.

"Під час операції лікарі випадково відрізали судину, яка живила печінку ... Операція, яка повинна була тривати 40 хвилин, тривала п'ять годин, тому що зупиняли кров. Потім була реабілітація тиждень, і знову ще одна операція через те, що погано були поставлені дренажі й рідина не відходила. Запевняли, що все добре зробили, але через тиждень почалася кровотеча. І знову операцію провели", - йдеться в повідомленні.

Дівчина зазначила, що після цього дружину Квіташвілі перевели в іншу клініку для реабілітації, але на другий день зробили четверту операцію, яка стала останньою.

"Після цього вони вирішили не виводити її з наркотичного сну та не припиняти реанімаційних дій. Я приїхала в лікарню без дзвінка, інтуїтивно, але вони п'ять хвилин як відключили її від всіх апаратів. Протягом всього лікування хірурги говорили, що роблять все можливе", - розповіла Вероніка.

Анастасії Островської повинні були видалити каміння з жовчного міхура лапароскопічним методом, який передбачає проведення операції через невеликий розріз 0,5-1,5 см. Завдяки тому, що лапароскопія є малоінвазивним методом, реабілітація після таких операцій проходить досить легко та в короткі терміни.

Як раніше повідомляв APnews, поліція відкрила справу через смерть дружини колишнього міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі Анастасії Островської.

Новини партнерів

Поліція має намір на законодавчому рівні змусити українців змінювати зимову гуму
Руками Кравчука вбивають ту країну, яка колись при ньому і народилася, - Бондаренко