Смерть дитини у дитсадку Запоріжжя: адвокат підозрюваної у вбивсті вимагає повного виправдання

Смерть дитини у дитсадку Запоріжжя: адвокат підозрюваної у вбивсті вимагає повного виправдання
Читать на русском

Адвокат підозрюваної у вбивстві однорічної дівчинки оприлюднив результати судмедекспертизи, спираючись на які, вимагає звільнити її з-під арешту

Адвокат Ірини Суханової, організаторки нелегального дитячого садочку в Запоріжжі, яку звинувачують у вбивсті однорічної дівчинки, вимагає звільнення та виправдання підозрюваної. При цьому він опирається на висновки судмедекспертизи, згідно якої дівчинка померла від асфісії.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву адвоката Павла Будилка у Facebook.

На думку адвоката, провини директорки нелегального садка у смерті дитини немає.

"Піар, злість і арешт ім'ям натовпу. Сьогодні суд заарештував мою підзахисну Суханову Ірину за звинуваченням в умисному вбивстві дитини. При цьому судмедексперти визнали смерть нещасним випадком. Будемо домагатися скасування арешту і повного виправдання", - йдеться у повідомленні.

Як сказано у результатах експертизи, які опублікував адвокат підозрюваної у вбивстві Олесі Павло Будилка, дитина захлинулася блювотними масами.

Раніше APnews повідомляв, у Запоріжжі власниця нелегального дитячого садка вбила однорічну дівчинку. Жінка прив'язала до обличчя дитини подушку, так як та сильно кричала, і віднесла її в іншу кімнату. Дівчинка задихнулася.

Після того, вихователька з нелегального садка в Запоріжжі подзвонила батькам загиблої дівчинки і сказала, що їхня дитина не дихає. Швидку на місце події вона не викликала.

Пізніше стало відомо, що жінка видалила відео з камер спостереження і намагалася приховати інші сліди НП.

Новини партнерів

Речовий доказ з'їли миші: у Тернопільській області суд виправдав чоловіка, який зберігав марихуану
"Війну з COVID-19 ми ще не виграли": Степанов попередив про нову хвилю коронавірусу в Україні