"Серед нас живуть герої": Служба зовнішньої розвідки показала перший в історії свій рекламний ролик

"Серед нас живуть герої": Служба зовнішньої розвідки показала перший в історії свій рекламний ролик
Читать на русском

За словами автора ролика, співак Монатік "без коливань і без копійки грошей дав свій трек".

Перший в історії Служби зовнішньої розвідки рекламний ролик з'явився в Мережі. Про це повідомляє APnews з посиланням на YouTube-канал СВР.

У ролику показана якась спецоперація, в якій беруть участь три людини - оперативник, дівчина за кермом авто і співробітник в дата-центрі. Після чого показана гонитва за ним бородатих чоловіків. При цьому голос за кадром розповідає історію родини оперативника, згідно з якою його прапрадід служив у відділі розвідки при Українській Народній Республіці, а дід був розвідником в УПА.

"Це ролик про хлопців, які роблять дуже непрості та дуже важливі справи для України. Це ролик для хлопців, які повинні зрозуміти, що вони гідні та теж можуть бути серед кращих. Я дуже хочу, щоб ви розуміли: серед нас живуть герої. Герої, про подвиги яких, напевно, дізнаються тільки ваші внуки", - розповів режисер і продюсер Євген Соболєв з групи B1S3 Crew.

Варто відзначити, що в ролику використана музика з кліпу популярного співака Монатика на пісню "Те, від чого без розуму". При цьому автор зазначив, що співак "без коливань і без копійки грошей дав свій трек".

Як раніше повідомляв APnews, президент Володимир Зеленський 4 червня змінив керівника Служби зовнішньої розвідки України.

Новини партнерів

Шмигаль заявив, що "дірки" в державному бюджеті немає, є тільки дефіцит в 300 млрд
Святкування, як раніше, не буде: в МВС придумали, що робити з паломниками в Умані