"Слуги" вимагали перевести Стерненка в київське СІЗО, а потім "передумали" - фото

"Слуги" вимагали перевести Стерненка в київське СІЗО, а потім "передумали" - фото
Читать на русском

На момент публікації посту в ньому була зазначена вимога перевести Стерненка у київське СІЗО, проте через декілька годин цю вимогу прибрали.

Депутат від партіі "Слуга народу" Віталій Безгін опублікував спільну з рядом колег заяву щодо ситуації навколо осудження Сергія Стерненка. Так, у першій версії заяви парламентарі вимагали перевести Сергія Стерненка у Київське СІЗО, "щоб гарантувати безпеку для його життя і здоров'я". А вже через декілька годин текст заяви "почистили" від фрази про переведення.

Про це APnews пише з посиланням на історію правок до посту Безгіна у фейсбук.

Так, звернення підписали декілька депутатів фракції "Слуга народу", зокрема Єлизавета Богуцька, Микита Потураєв, Дмитро Гурін, Мар'яна Безугла, Дмитро Костюк, Єгор Чернєв та інші.

Депутати наголосили, що невдоволення громадськості, викликане винесенням обвинувального вироку одеському активісту Сергію Стерненку, є "маркером недовіри суспільства до судової системи".

"Справа Стерненка, яку зацікавлені особи намагаються перетворити сьогодні на спусковий гачок для дестабілізації українського суспільства, насправді є лише маркером крайнього ступеню недовіри до судової системи. Справедливої недовіри", - вказано у тексті.

Наголосили, що саме питання відновлення справедливого правосуддя є найбільш принциповим для українського суспільства сьогодні, тому вони засуджують політичні цілі дестабілізації країни, які переслідують деякі політичні сили.

У кінці звернення депутати перерахували 6 пунктів, в яких підтримали необхідність проведення судової реформи, вимогу гарантувати безпеку життя та здоров'я Стерненка, публічного та прозорого судового засідання по цій справі.

На момент публікації посту там також була вказана вимога перевести Стерненка у київське СІЗО, проте через декілька годин цю вимогу прибрали. З яких причин - невідомо (нижче - скрині публікації до та після).

Також депутати вимагають провести розслідування щодо того, якими саме особами здійснювалися і здійснюється підбурювання до протизаконних дій. У кінці вони звернулись до суспільства с проханням не давати себе обдурювати.

Нижче - текст "до" - з вимогою.

"Слуги" вимагали перевести Стерненка в київське СІЗО, а потім "передумали" - фото

І текст "після" - де вимогу вже прибрали

"Слуги" вимагали перевести Стерненка в київське СІЗО, а потім "передумали" - фото

Нагадаємо, що прихильники активіста Сергія Стерненко провели акцію протесту у Києві та інших містах після того, як суд засудив його до семи років в'язниці за викрадення людини. Радикали під ОП пригрозили безстроковою акцією протесту. Нагадаємо, вчора на Банковій постраждали 27 правоохоронців, були затримані 24 протестувальники, проте їх відпустили. Зараз же Стерненко знаходиться в Одеському слідчому ізоляторі.

Раніше APnews писав, як Тищенко осоромився, прикрасивши фото Зеленського фейсбук-рамкою Порошенка.

Новини партнерів

Штрафи до 170000 грн або 15 років в'язниці: в Раду внесли скандальні законопроекти про колабораціонізм
Стоматолог-садист продовжує працювати в дитячій клініці в Рівному