"Слуги народу" офіційно розповіли, хто фінансуватиме "опитування Зеленського"

"Слуги народу" офіційно розповіли, хто фінансуватиме "опитування Зеленського"
Читать на русском

"Слуга Народу" не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування.

Монобільшість офіційно відповіла, хто фінансуватиме всеукраїнське опитування Зеленського. Очікувано, що соцопитування проводитиметься за кошти партії "Слуга народу". Відповідне рішення ухвалили 20 жовтня на засіданні Вищої ради партії.

Про це APnews інформує з посиланням на повідомлення "Слуги народу" в Telegram.

""Слуга Народу" не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць. Фактично це загальноприйнятий в світі формат екзит-полу. Опитування в цьому форматі проводитимуть 25 жовтня також і на замовлення інших політичних сил", - йдеться у повідомленні.

В політсилі запевнили, що "опитування Зеленського" – не буде агітацією. Наголошується, що жодної партійної символіки використано не буде, як і не буде жодного заклику голосувати за "Слугу Народу" або ж за окремих кандидатів на виборах. Члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії та їхні представники не будуть задіяні для проведення опитування і спілкування безпосередньо із громадянами в день проведення виборів.

"Навіщо ми це робимо? Бо проведення такого опитування є одним із пунктів передвиборчої програми партії щодо розвитку прямої демократії та народовладдя в Україні. У такий спосіб ми хотіли б започаткувати традицію, відпрацювати механізм, за яким влада матиме можливість чути думку народу постійно і регулярно. А народ, у свою чергу, отримає можливість донести до влади свою думку", - наголосили в "Слузі народу".Зазначається, що всі витрати, пов’язані з опитуванням, будуть відображені в звіті партії, який подається до НАЗК.

Оскільки монобільшість відмовилася від держфінансування у 2020 році, гроші платників податків використовуватися не будуть.

Як повідомляв раніше APnews, в "Слузі народу" заявили, що прізвище спонсора опитування Зеленського "приємно здивує" українців.

Новини партнерів

Осуховський назвав пропозицію про перенесення другого туру виборів "черговим шулерством нинішньої влади"
В Одеській області підірвали авто кандидата в депутати