"Слуги народу" на фракції розглянуть призначення міністра енергетики та відставку Степанова, - джерело

"Слуги народу" на фракції розглянуть призначення міністра енергетики та відставку Степанова, - джерело
Ексклюзив
Читать на русском

На пост глави Міненерго пропонують Германа Галущенко

Народні депутати від фракції "Слуга народу" мають намір розглянути кілька кадрових "міністерських" питань в ході засідання фракції. Про це APnews повідомило власне джерело в Офісі президента.

Перше питання, яке розглянуть нардепи, призначення на посаду міністра енергетики Германа Галущенка. Його 6 травня 2020 року призначили віце-президентом НАЕК "Енергоатом".

"Інформацію про його кандидатуру в ЗМІ злили заздалегідь, щоб "прозондувати" ситуацію та дати журналістам можливість покопати на нього зашквари до призначення. Якщо тест буде пройдений - ймовірність його призначення дуже висока", - відзначило джерело.

Друге питання, яке розгляне фракція, можлива відставка Максима Степанова з поста міністра охорони здоров'я.

"З одного боку, його давно хочуть "піти" через купу зібраного негативу, та провалів процесу вакцинації. З іншого, гарного кандидата на заміну - зараз немає", - вказали в ОПУ.

Як раніше повідомляв Apnews, народні депутати зібрали вже 120 підписів з 150 необхідних під проектом постанови про відсторонення міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Леонов розповів, що є ряд людей, яких бачать на посаді міністра охорони здоров'я, наприклад Віктора Ляшко

Новини партнерів

Справа Дудкіна виглядає набагато більш небезпечною для влади на чолі із Зеленським, ніж здається на перший погляд
У Кремлі заявили, що Путін сам відповість на пропозицію Зеленського зустрітися на Донбасі