"Слуга народу" засекретила місце дводенної поїздки нардепів на Донбас

"Слуга народу" засекретила місце дводенної поїздки нардепів на Донбас
Ексклюзив
Читать на русском

З метою безпеки нардепам суворо заборонили розголошувати місце розташування на сході України.

Фракція "Слуги народу" організовує масову поїздку на схід України, яка запланована на 21, 22 і 23 жовтня. Наразі невідомо, яка точна кількість депутатів планує відвідати Донбас, адже багато хто з них хворіє. Водночас нардепам суворо заборонено розголошувати місце розташування на сході з метою безпеки.

Про це в коментарі редакції APnews розповів "слуга народу" Євген Брагар, який, планує долучитися до поїздки на Донбас.За словами нардепа, квитки на потяг депутати купують за свій рахунок.

"Щодо кількості сказати точно не можу, але їдемо ми за свій рахунок залізничним транспортом. Поїдуть не всі, тому що багато хто зараз хворий. Зараз, як відомо, дуже багато депутатів захворіли на коронавірус. Відповідно ті, хто в групі ризику, - не поїдуть", - зазначив Брагар і додав, що він поїде разом із фракцією на схід України.

На запитання, де законодавців планують розмістити і як далеко вони будуть знаходитися від епіцентру військовий бойових дій, нардеп відповів:

"У нас одна вказівка – щоб ми нікому нічого не казали про місце розташування, тому що це становить небезпеку. Навіть не буду натякати ні на що і нічого не буду говорити, тому що це питання не тільки моєї безпеки".

Також "слуга народу" розповів, чому саме зараз організовується поїздка на схід України і яку головну мету переслідує монобільшість.

"У нас ця поїздка планувалася дещо раніше. Вона вже була запланована, але у зв'язку із масовим захворюванням депутатів, поїздку відклали і тому відбуватиметься зараз.

Поїздка потрібна для того, щоб ознайомити депутатів з ситуацією на фронті, щоб ми переговорили з жителями прифронтових територій, щоб ми поговорили з учасниками антитерористичної операції ООС. Саме з цією метою.

Іноді депутати з робочою метою відвідують певні регіони, так як ми це зробимо фракцією, ті, хто можуть. Ми це зробимо, щоб побачити, як живуть люди, щоб мати змогу зрозуміти, як їхнє життя покращити і загалом покращити становище наших бійців на фронті", - наголосив Євген Брагар.

Відповідна поїздка відбувається якраз у розпал пандемії коронавірусу в країні та передвиборчої кампанії напередодні місцевих виборів, проте сенс у ній, однозначно, є, наголосив нардеп.

"Поїздка відбувається за особистий рахунок депутатів, сенс у цій поїздці звісно є, тому що люди там живуть і до пандемії, і під час пандемії, і після пандемії вони теж там будуть жити.

Відповідно, нам треба думати, як покращити їх життя. З цією метою і потрібно завжди спілкуватися, але з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм, які, я впевнений у нас будуть дотримані. Поїздка триватиме два дні", - констатував Євген Брагар.

Як повідомляв APnews, нардеп Качура заявив, що депутатам корисно побувати на Донбасі, щоб вони подивилися, як живуть люди.

Новини партнерів

Пірло проти Луческу: прогноз на матч "Динамо" - "Ювентус" в ЛЧ
Українців перестали впускати до Росії: ФСБ назвала причину